podgląd wydruku drukuj

Cykl „Afera Misiewiczowa” to news roku


Nagrodę Grand Press w kategorii News otrzymali Stanisław Skarżyński i Konrad Radecki-Mikulicz z Oko.press za cykl „Afera Misiewiczowa”.

Stanisław Skarżyński i Konrad Radecki-Mikulicz poinformowali, że członek rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej Bartłomiej Misiewicz nie obronił pracy licencjackiej ani magisterskiej na uczelni, na której, jak utrzymywał, studiował.

Pozostałe nominacje w kategorii News

„Nagła dymisja komendanta Maja” – informacja Marka Balawajdera „Fakty” (RMF FM) o tym, że Zbigniew Maj odchodzi ze stanowiska komendanta głównego policji, co może mieć związek z tajną operacją prowadzoną przeciwko niemu.

„Nocny atak Macierewicza” – informacja Wojciecha Czuchnowskiego (Wyborcza.pl) o tym, że o 1.30 w nocy urzędnicy Antoniego Macierewicza weszli z żandarmerią wojskową do Centrum Kontrwywiadu NATO.

Cykl: „Podawał się za Żyda z Izraela i nikt tego nie sprawdził” – Krzysztof M. Kaźmierczak („Głos Wielkopolski”) ujawnił, że występujący od lat jako rabin Jacoob Ben Nistell nie zna hebrajskiego i nie jest żadnym żydowskim duchownym, tylko kucharzem z Ciechanowa.

„Prokuratorzy planują ekshumacje wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Nawet wbrew woli rodzin ofiar” – informacja Joanny Komolki (Radio Zet).

Cykl: „Minister skarbu do dymisji” – informacja Agaty Kondzińskiej i Jacka Harłukowicza („Gazeta Wyborcza”) o tym, że jest już przesądzona dymisja ministra skarbu Dawida Jackiewicza.

„Fundusz Ochrony Środowiska Szyszki” – tekst Bianki Mikołajewskiej i Konrada Szczygła (Oko.press) ujawniający, że minister środowiska Jan Szyszko poparł wniosek o przyznanie prawie 300 tys. zł z funduszu ochrony środowiska na zajęcia w szkole o. Tadeusza Rydzyka, które prowadzi on sam i jego córka.

Kulczyk Investments Grupa Żywiec Grupa LUX MED MoneyGram Polska Google Nest Bank KGHM POLIN Samsung
© 2007 Grand Press. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: performer.pl