podgląd wydruku drukuj

Grand Press Economy dla Macieja Samcika


Maciej Samcik z ”Gazety Wyborczej” został laureatem nagrody Grand Press Economy.

Maciek Samcik pokazuje, jak wykorzystywać stare (dodatek „Pieniądze Ekstra” do „Gazety Wyborczej”) i nowe media (blog Subiektywnie o finansach, kanał YouTube, media społecznościowe) do informowania i edukowania. Specjalista od finansów osobistych, któremu swój majątek powierzyłoby wielu Polaków, gdyby tylko zajął się prywatnym doradztwem inwestycyjnym. Znienawidzony przez instytucje finansowe, które chętnie widziałyby go jako... swojego rzecznika prasowego.

Grand Press Economy to nagroda dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych, wysoką jakością publikowanych materiałów. Przyznała ją redakcja „Press” po konsultacji z 31 szefami redakcji zajmujących się ekonomią, gospodarką i finansami, z dziennikarzami oraz ekspertami ekonomicznymi. Partnerem nagrody jest PKO Bank Polski.

Do nagrody Grand Press Economy nominowani byli również: Paweł Blajer (TVN 24 Biznes i Świat), Bartek Godusławski (PAP Biznes) oraz Rafał Woś („Dziennik Gazeta Prawna”).

© 2007 Grand Press. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: performer.pl