podgląd wydruku drukuj

Agnieszka Kublik wygrała w kategorii News

W kategorii News w konkursie Grand Press nagrodę otrzymała Agnieszka Kublik z "Gazety Wyborczej".

Agnieszkę Kublik nagrodzono za informacje „Trzej zamachowcy”, „Trzej »zamachowcy« od Macierewicza” o tym, że eksperci Antoniego Macierewicza nie mają żadnych kompetencji ani dowodów na swoje tezy dotyczące katastrofy smoleńskiej. 

Pozostałe nominacje w kategorii News:
 
„Fundacja na rzecz prezesa” – tekst Bartosza Janiszewskiego („Wprost”) ujawniający, że twórca fundacji KidProtect.pl doprowadził ją do bankructwa, trwoniąc przekazywane jej fundusze. 
 
Cykl „Sprawa Papały” – Maciej Duda (Tvn24.pl) dotarł do niepublikowanego nagrania wideo z oględzin miejsca zabójstwa gen. Marka Papały. Ujawnił też, że w policyjnej szafie znaleziono nowe dowody nieuwzględnione dotychczas w śledztwie.
 
„Komendant wojewódzki policji jest podsłuchiwany”, „Seksafera w opolskiej policji. Komendant stracił stanowisko” – Mirela Mazurkiewicz („Nowa Trybuna Opolska”) ujawniła, że komendant wojewódzki policji w Opolu jest podsłuchiwany, a ujawnione nagranie odkryło szokujące zachowanie szefa policji i jego podwładnej. 
 
„Zamach na prezydenta, premiera, Sejm i Senat” – news Marka Balawajdera i Romana Osicy (RMF FM) o zatrzymaniu mężczyzny, który planował zamach bombowy na prezydenta lub Sejm.

© 2007 Grand Press. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: performer.pl